Hakkımızda

N2 Mobil

Hakkımızda

Takip Sistemlerinin Öncüsü
  • Vizyon
  • Misyon
  • Hakkımızda
Kullanıcıların beğenisine sunduğu birbirinden değerli yazılımlar ile yerel ve küresel pazarda söz sahibi olan, ülke ekonomisine azami düzeyde katkıda bulunan, alanının lider firmalarından biri olan ve yeniliklere öncülük eden bir milli yazılım teknolojilerine katkı sağlamayı devam ettirmek.
Nesnelerin interneti (IoT) alanında yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine katma değeri yüksek ve özgün ürünler sunmak, mobil takip sistemleri başta gelmek üzere akıllı teknoloji ürünleri ile insanların günlük yaşantısını kolaylaştıran, bu alanda farkındalığın artmasına katkıda bulunan yazılım firması statümüzü devam ettirmek.
N2Mobil Takip Sistemleri A.Ş. %100 yerli yazılım ve donanımı ile Türkiye’nin her noktasında müşterilerine 7/24 destek veren bir yazılım firmasıdır.

2014 yılından bu yana her biri kendine özgü, katma değeri yüksek projeler üreterek, kamu faydasını önceleyen yaklaşımıyla mobil takip sistemleri alanına yeni bir soluk getirmiştir. Kaliteli ve profesyonel kadrosu ile her geçen gün kendinden emin adımlarla ilerleyişini sürdüren N2Mobil Takip Sistemleri A.Ş., sektörün öncü firmalarından biri olmaya adaydır.

Faaliyet alanımız mevcut projelerle sınırlı olmayıp, askeri projeler, bilişim danışmanlığı, donanım tedarik, yerli yazılım, özel kamera ve güvenlik sistemleri alanlarında da çözümler sunuyoruz.
Whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.
Yıllık
deneyim
N2Mobil Takip Sistemleri A.Ş. %100 yerli yazılım ve donanımı ile Türkiye’nin her noktasında müşterilerine 7/24 destek veren bir yazılım firmasıdır.